آخرین اطلاعیه ها
حزب کمونیست کارگری: زندانیان سیاسی و دستگیرشدگان اخیر باید فورا آزاد شوند
Sunday, 31st December, 2017  
اشتراک گذاری

زنده باد مردمی که در تظاهرات هایشان شعار زندانی سیاسی آزاد باید گردد را در کرمانشاه و سنندج و تهران و … فریاد زدند. این یک خواست سراسری و مهم مردم است که باید در همه تظاهرات ها طنین انداز شود. کلیه زندانیان سیاسی،‌ کارگران و معلمان زندانی،‌ دانشجویان و زنان معترض و فعالین اجتماعی زندانی باید فورا و بی قید و شرط آزاد شوند. دستگیرشدگان روزهای گذشته نیز بخشی از زندانیان سیاسی هستند و باید فورا و بدون هیچ قید و شرطی آزاد شوند.

در همه اعتراضات باید خواست های مهم و محوری مردم از جمله آزادی های سیاسی و آزادی زندانیان سیاسی با صدای بلند شنیده شود. باید در همه شهرها همراه با خانواده های زندانیان سیاسی و دستگیرشدگان روزهای اخیر در مقابل زندان ها و مراکز حکومتی تجمع کرد و همه جا حکومت را تحت فشار قرار داد.

دستگیری و زندانی کردن کارگران و دانشجویان و فعالین سیاسی، دستگیری زنان معترض و مردم ناراضی سیاست ۳۹ ساله حکومت سرکوبگر اسلامی بوده است. باید این ابزار را از دست جنایتکاران حاکم گرفت. اعتراض به دزدی ها و جنایت های حکومت، اعتراض به تحمیل فقر و محرومیت به اکثریت عظیم مردم، اعتراض به دخالت حکومت در زندگی روزمره زنان و مردم، اعتراض به حکومتی که زنان را از هر حقی محروم ساخته است، اعتراض به تحمیل حجاب و جداسازیها، اعتراض به بیکاری و گرانی، اعتراض به حقوق های چند بار زیر خط فقر، اعتراض به شکنجه و اعدام و قصاص، و در یک کلا اعتراض به حکومتی که ۳۹ سال مشغول جنایت بوده است، حق مسلم مردم است. این سران حکومتند که باید به جرم چهاردهه جنایت مستمر علیه مردم دستگیر و محاکمه شوند.

روزی که مردم آزاده درهای زندانها را بشکنند و عزیزان مردم را از زندان بیرون بیاورند دیر نیست.

 

حزب کمونیست کارگری ایران

۱۰ دیماه ۱‍۳۹۶، ۳۱ دسامبر ۲۰۱۷

نسخه چاپی    
 
نظر دهید--(راهنما)
 

Comments are closed.

  اطلاعیه های دیگر
  فیسبوک ما
 
آخرین اطلاعیه ها  
فراخوان تظاهرات در مالمو در حمایت از اعتراضات مردم در ایران 2 ژانویه 2017- ساعت 5 بعد از ظهر بیانیه حزب حکمتیست درباره تظاهراتهای عظیم مردم ایران، جنبش توده ای برای سرنگونی حکومت اسلامی گسترش مییابد! برای یک پیروزی کارگری به پیش! حزب کمونیست کارگری: اطلاعیه شماره ۸ چهارمین روز خیزش مردم; مردم به پیشروی ادامه میدهند کمیته کردستان حزب کمونیست کارگری: ٣٠٠٠ نفر از مردم بانه علیه جمهوری اسلامی دست به تجمع زدند حزب کمونیست کارگری: زندانیان سیاسی و دستگیرشدگان اخیر باید فورا آزاد شوند چهارمین روز خیزش مردم. تظاهرات ها در سراسر کشور ادامه دارد، این آخرین کلامه، هدف فقط نظامه!
 
 
 
حزب کمونیست کارگری ایران     /     سازمان جوانان کمونیست     /     کمیته کردستان حزب کمونیست کارگری     /     کمیته آذربایجان حزب کمونیست کارگری     /     تلویزیون کانال جدید

نشریه انترناسیونال     /     نشریه کارگر کمونیست     /     وبگاه منصور حکمت     /   وبگاه حمید تقوایی

کمپین برای آزادی کارگران زندانی     /     نهاد کودکان مقدمند     /     کمیته بین المللی علیه اعدام     /     سازمان زن آزاد     /     کمیته دفاع از زندانیان سیاسی     /     فدراسیون سراسری پناهندگان ایرانی

 درباره روزنه  تماس با ما  خوراکها روزنه قدیمی Rowzane.com