از گوشه و کنار
ایرانیان مقیم خارج  با تمام قوا و همراه با مردم در ایران به میدان بیایید‌
Saturday, 30th December, 2017  
اشتراک گذاری

دور تازه ای از اعتراضات مردم علیه جمهوری اسلامی در داخل کشور شروع شده است. مردم در چند روز گذشته در شهرهای مختلف در ابعاد وسیعی به خیابان آمده‌اند و با صدای رسا اعلام می‌کنند که جمهوری اسلامی نمی‌خواهند، که دیگر فقر و فلاکت و بیحقوقی را تحمل نمی‌کنند، که حکومت دزدان و قاتلان اسلامی باید گورش را گم کند.

درست در روزهایی که حکومت سرگرم برپایی مضحکه “۹ دی” بود، پاسخ دندان شکنی از مردم معترض و جان به لب‌ رسیده گرفت.

صدها هزار انسان شریف و آزادیخواه در خارج کشور نیز در حمایت از این مبارزات باید به صحنه بیایند و صدای اعتراض و مبارزه جویی و حق طلبی مردم ایران را به گوش جهانیان برسانند و دول غربی را برای متوقف کردن سیاست مماشات و مصالحه جویی با جمهوری اسلامی تحت فشار قرار دهند.

ما همه مردم شریف و آزادیخواه را فرا می‌خوانیم که در این روزهای حساس و تعیین کننده، متحد و یکپارچه خود را برای تظاهرات در حمایت از مبارزات مردم در داخل کشور آماده کنند. بساط جمهوری اسلامی در خارج کشور باید برچیده شود. باید افکار عمومی را هرچه بیشتر از مبارزه حق طلبانه مردم مطلع کرد و حمایت و همبستگی آنها را جلب کرد.

در هر شهری که هستید به صف تظاهراتی که در روزهای آینده اعلام میشود بپیوندید و یا پیشقدم شوید و تظاهرات را سازمان دهید.

هرچه گسترده‌تر باد مبارزات مردم ایران برای رهایی از شر حکومت اسلامی

 

تشکیلات خارج کشور حزب کمونیست کارگری ایران

۸ دیماه ۱۳۹۶، ۲۹دسامبر ۲۰۱۷

 

نسخه چاپی    
 
نظر دهید--(راهنما)
 

One response to “ایرانیان مقیم خارج  با تمام قوا و همراه با مردم در ایران به میدان بیایید‌”

  1. يك نكته اى كه بايد از نظر دور نداشت اين است كه بايد تلاش جنگ افروزان آمريكايى ( ترامپ) را خنثى كرد. ممكن است اگر حركات يكخورده جدى تر شود بگويند ما به ايران حمله مى كنيم تا اين حكومت را ساقط كنيم و آن وقت است كه ناسيوناليستها و حتى تماميت خواهان ( سلطنت طلبان) پشت آخوندها جمع شوند تا از ايران عزيزشان بر عليه “اجنبى ها” بجنگند. كجا بودند اين ٣٩؟سال اين وطن پرستان تا ايران عزيز را از زير چكمه اسلام رها كنند.

  مطالب دیگر
  فیسبوک ما
 
 
 
حزب کمونیست کارگری ایران     /     سازمان جوانان کمونیست     /     کمیته کردستان حزب کمونیست کارگری     /     کمیته آذربایجان حزب کمونیست کارگری     /     تلویزیون کانال جدید

نشریه انترناسیونال     /     نشریه کارگر کمونیست     /     وبگاه منصور حکمت     /   وبگاه حمید تقوایی

کمپین برای آزادی کارگران زندانی     /     نهاد کودکان مقدمند     /     کمیته بین المللی علیه اعدام     /     سازمان زن آزاد     /     کمیته دفاع از زندانیان سیاسی     /     فدراسیون سراسری پناهندگان ایرانی

 درباره روزنه  تماس با ما  خوراکها روزنه قدیمی Rowzane.com